Serwis i naprawa

doświadczenie

Nasza firma posiada ponad 20 letnie doświadczenie w naprawach urządzeń spawalniczych i przecinarek plazmowych.

naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

fachowe doradztwo i pomoc

fachowe doradztwo i pomoc

transport urządzeń do klienta

transport urządzeń do klienta

Serwis urządzeń renomowanych marek:


Esab Kemppi Bester Lincoln Electric Cloos Ess Ozas

Autoryzowany serwis ESAB

AUTORYZOWANY SERWIS MARKI ESAB
SERWISMW - Jesteśmy autoryzowanym serwisem marki ESAB. Specjalizujemy się w naprawach gwarancyjnych, pogwarancyjnych, indywidualnych oraz w stałej współpracy, polegającej na utrzymaniu ciągłości produkcji poprzez naprawy bieżące oraz przeglądy.
JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ GWARANTOWANA PRZEZ ESAB
Kompleksowa gwarancja jest dodatkowym atutem zakupu urządzenia ESAB. Dzięki ochronie gwarancyjnej klient zyskuje dodatkową pewność, że wiodące w branży urządzenia ESAB spełnią jego oczekiwania. Trzyletnia gwarancja obejmuje wszystkie standardowe spawalnicze źródła energii, podajniki drutu i panele sterujące sprzedawane na terenie Europy. Gwarancja obejmuje zarówno części, jak i robociznę. W ramach gwarancji ESAB zobowiązuje się do naprawy bądź bezpłatnej wymiany dowolnych części lub elementów, w których w ciągu trzech lat użytkowania stwierdzone zostaną wady materiału lub wykonania – przy zastrzeżeniu eksploatacji zawartej w warunkach gwarancji.
Dowiedz się więcej o okresie gwarancji i polityce gwarancyjnej ESAB. www.esab.pl
NAPRAWY GWARANCYJNE I POGWARANCYJNE - CZĘŚCI ZAMIENNE

Autoryzowany serwis systemów
odciągowych i filtracyjnych marki KEMPER

AUTORYZOWANY SERWIS MARKI KEMPER
SERWISMW - Jesteśmy autoryzowanym serwisem marki KEMPER. Producenta wysokiej jakości systemów odciągowych i filtracyjnych. Szeroka gama produktów począwszy od małych mobilnych urządzeń po wysokiej wydajności maszyny stacjonarne, są niezbędnym wyposażeniem każdego warsztatu, hal produkcyjnych i stanowisk pracy narażonych na zanieczyszczenia powietrza.
Poznaj maszyny i urządzenia marki KEMPER www.kemper.pl
MONTAŻ, URUCHOMIENIE, CZĘŚCI ZAMIENNE
Nasza firma prowadzi serwis w ramach gwarancji a także naprawy pogwarancyjne maszyn i urządzeń marki KEMPER. Wykonujemy czynności montażowe oraz procedury uruchomienia systemów nowych i używanych.